Фенербахче на Жозе Моуриньо може да се окаже пристан за

...
Фенербахче на Жозе Моуриньо може да се окаже пристан за
Коментари Харесай

Жозе Моуриньо пожела футболист на Манчестър Юнайтед

Фенербахче на Жозе Моуриньо може да се окаже кей за ненужния във Фиорентина - Софян Амрабат. " Тутомеркато " твърди, че Моуриньо и истанбулският гранд са уверени във опциите си да привлекат Амрабат в Турция.

Преговорите сред Фенербахче и Фиорентина напредват в последните часове. Не е известно каква сума би платил турският вицешампион за Амрабат, оказал се непотребен в " Ла Виола ". Новият треньор на флорентинци Рафаеле Паладино също няма да разчита на полузащитника.

Полузащитникът навършва 28 години по-късно този месец, а през последния сезон бе част от британския Манчестър Юнайтед. " Червените дяволи " заплатиха 9 милиона евро за наема на мароканеца, само че не задействаха откупната му уговорка в размер на 25 милиона евро. Манчестърци се надяваха Фиорентина да понижи цената на отбранителния халф, което по този начин и не се случи.

Сега тимът от Флоренция е заставен да продава Амрабат, защото договорът му е до юни 2025 година Допреди няколко седмици интерес към мароканския национал имаше още от Атлетико Мадрид, Ювентус и Наполи. И трите изброени отбора охладняха в желанията си към футболиста, което може да го накара да одобри бързо офертата на Фенербахче.
 Кошмарните вести за Манчестър Юнайтед нямат край
Кошмарните вести за Манчестър Юнайтед нямат край

Контузиите продължават
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР