Фен на Тотнъм напусна преждевременно стадион "Йохан Кройф Арена" и

...

Никога не прави така - фен на Тотнъм си тръгна от стадиона на почивката срещу Аякс

Фен на Тотнъм напусна прибързано стадион "Йохан Кройф Арена " и не съумя да се наслаждения на най-великия момент в историята на обичания клуб.

Има доста истории за това по какъв начин почитатели напущат по-рано стадионите и не виждат развръзката в последните секунди - както в 1/4-финалите през този сезон сред Манчестър Сити и Тотнъм, когато почитател напуща стадиона, мислейки, че голът за 5:3 на Рахийм Стърлинг е задоволителен за триумфа (самото попадение е анулирано с ВАР и Сити отпада), по този начин и във финала на шампионата през 1999 година, когато последователи на Манчестър Юнайтед напущат "Камп Ноу " преди попаденията на Теди Шерингам и Оле Гунар Солскяер.

Нещо сходно се случи и на почивката на срещата сред Аякс и Тотнъм, когато холандците водеха с 2:0, както и с 3:0 в общия резултат.

В обществените мрежи се завъртяха фотоси на мъж, който разгласява снимки на полувремето отвън оборудването.

През втората част бразилецът Лукас Моура осъществя хеттрик - с финален гол в 96-ата минута, с който "шпорите " на финала в Мадрид против Ливърпул.

Lets all point and laugh at this Spurs fan who left the Johan Cruyff Arena at half-time! Poor git.