Фен, който бе на трибуните за мача между Портсмут и

...

Фен влезе като четвърти съдия в Лига 1

Фен, който бе на трибуните за мача сред Портсмут и Челтнъм от четвъртия кръг на британската Лига 1, трябваше да изземе функционалностите на непряк арбитър, откакто не един, а цели двама рефери получиха разтежения и не съумяха да довършат срещата.

Двубоят на " Фратън Парк " приключи 0:0, като сигурно най-запомнящият се миг от него бяха неволите на лайнсмените. В 37-мата минута единият асистент получи контузия и бе сменен от четвъртия арбитър Стивън Браун.

В 57-мата минута обаче самият Браун се контузи и трябваше да напусне, което накара диктора на срещата да попита последователите дали измежду тях няма дипломиран рефер. За благополучие подобен се откри и след закъснение от 21 минути ентусиастът с фланелка на Фред Пери иззе функционалностите на арбитър на тъча.

До края на мача гол не падна, макар солидното добавено време.

За гостите от Челтнъм това бе първа точка след три загуби в първите три кръга, до момента в който Портсмут е на шесто място в Лига 1 с осем точки.
Източник: novsport.com