Етър завърши наравно 1:1 у дома с Литекс в приятелски

...

Етър завърши наравно с Литекс в контролна среща

Етър приключи наедно 1:1 вкъщи с Литекс в другарски мач.

Още в десетата минута на стадион " Ивайло " гостите поведоха след бърза контра, когато Сюлейман Ганию напредна самичък на скорост и стреля тъкмо във вратата на " виолетовите ".

Домакините насочиха първия си удар в 39-ата минута, когато Карсела стреля едва и не сътвори проблеми за отбраната и вратаря на ловчанлии.

През втората част влезлите нови 11 играчи на Етър постановиха трайно предимство. Още в 46-ата минута Иван Василев отляво пусна топката на Кольо Станев, който я засече за 1:1.

" Виолетовите " имаха благоприятни условия и за втори гол. В 57-ата минута Крум Стоянов центрира остро, само че Иван Василев се размина с топката пред голлинията. В идната офанзива Николай Янков с техничен удар прати топката в левия дирек.

В 57-ата минута удар на Георги Александров с глава мина до гредата.