Етър записа загуба в контролите. Болярите отстъпиха пред третодивизионния Загорец

...

Етър загуби от аматьори пред погледа на Бербатов

Етър записа загуба в контролите. " Болярите " отстъпиха пред третодивизионния Загорец (Нова Загора) с 1:3.

Проверката мина при доста студено време и непрекъснат вятър. В щаба на " виолетовите " бе Димитър Бербатов, който тренира нападателите на отбора.

В 30-ата минута Александър Хардалов проби по дясното крило и центрира. От дребния пеналт Пламен Иванов посрещна топката от въздуха и вкара под гредата на вратаря Анатоли Господинов.
 Бербатов тренира нападателите на Етър на благосклонност

Все още не е подписал контракт

Резултатът беше подравнен в последната минута на първата част с помощта на автогола на Добромир Димитров, който с глава трансферира личния си вратар след центриране от ляво.

В 51-ата минута Загорец още веднъж излезе напред в резултата, като този път се разписа Явор Иванов с глава. Той засече центриране от ляво от свободен удар.

В 59-ата минута намиращият се на 2-о място в Югоизточната Трета лига тим вкара трети гол, този път посредством Димитър Видев.