Етър разгроми с 5:0 третодивизионния ФК Кюстендил, който е в

...

Етър разгроми Кюстендил

Етър разгроми с 5:0 третодивизионния ФК Кюстендил, който е в челната тройка на класирането в Югозападната Трета лига. Мачът се игра на стадион " Рила " в едноименния град.
 Локомотив (Пловдив) и Етър не откриха пътя към вратата Локомотив (Пловдив) и Етър не откриха пътя към вратата
" Виолетовите " не престават без загуба в контролите, като до момента са записали три победи и едно реми, а във втори следващ мач не позволяват гол. Двамата чужденци на проби Жан-Пиер да Силва и Уилсън Фелипе бяха пуснати от Веселин Великов като титуляри, с цел да реши качествата им. Христо Димитров, който вкара наскоро хеттрик против Загорец, в този момент се отличи с гол и две асистенции.

" Болярите " започнаха стремително и поведоха още в 3-ата минута от дузпа. Радослав Апостолов бе фаулиран в наказателното поле и самичък осъществя от бялата точка отсъдения углавен удар – 1:0. Резултатът бе подсилен в 18-ата минута – след центриране от корнер Христо Димитров засече топката в мрежата за 2:0. Преднината набъбна до 3:0 в 25-ата минута. След бърза контраофанзива и асистенция на Христо Димитров опитният Цветомир Тодоров вкара първия си гол след завръщането в Етър. След почивката в игра влязоха и останалите футболисти.

Етър имаше тотално предимство през целия мач, сътвори още ред положения, само че резултатът се резервира чак до 77-ата минута, когато още веднъж Христо Димитров откри Христо Марков и юношата на етърци се разписа за 4:0. В 89-ата минута след ъглов удар Мариян Иванов засече топката и нацели гредата. След това тя попадна в юношата Борислав Марков и след мощен удар от границата на наказателното поле и рикошет в крайник на бранител се стигна до крайното 5:0.
 Локомотив (Пловдив) и Етър не откриха пътя към вратата Локомотив (Пловдив) и Етър не откриха пътя към вратата 27 яну | 15:50  Локо (Пд) тренира двуразово, на следващия ден отборът се изправя против Етър Локо (Пд) тренира двуразово, на следващия ден отборът се изправя против Етър 26 яну | 17:07  Португалец и французин на проби в Етър Португалец и французин на проби в Етър 26 яну | 17:05  Дубълът на Берое излъга връстниците си от Етър Дубълът на Берое излъга връстниците си от Етър 26 яну | 15:50 Още от БГ Футбол  11-те на Локомотив (София) и Спартак (Суботица) 11-те на Локомотив (София) и Спартак (Суботица) 29 яну | 15:46 85 0  Спартак (Варна) 0:1 Раднички, гледайте тук Спартак (Варна) 0:1 Раднички, гледайте тук 29 яну | 15:25 1066 1  Спартак (Плевен) подчини Балкан в Ботевград Спартак (Плевен) подчини Балкан в Ботевград 29 яну | 15:23 527 0  Димитров: Младите момчета се показаха добре Димитров: Младите момчета се показаха добре 29 яну | 15:18 374 0  Стана ясно кои са новите в Царско село, някогашен халф на Генк облича екипа на Стана ясно кои са новите в Царско село, някогашен халф на Генк облича екипа на "царете " 29 яну | 14:57 1147 0 Виж всички Водещи Новини  Ботев (Пловдив) 5:0 Царско село, необикновен гол на Неделев - гледай онлайн! Ботев (Пловдив) 5:0 Царско село, необикновен гол на Неделев - гледай онлайн! 29 яну | 14:01 10563 14  Мъри пуска един от най-младите сформира в историята на Левски против Марибор, 11-те на Мъри пуска един от най-младите сформира в историята на Левски против Марибор, 11-те на "сините " 29 яну | 11:05 29113 118  11-те на Локомотив (София) и Спартак (Суботица) 11-те на Локомотив (София) и Спартак (Суботица) 29 яну | 15:46 85 0  Димитър Герджиков пред Sportal.bg: Стрелбището в Пекин е прохладно, уповавам се на по-добри резултати от Пьончан Димитър Герджиков пред Sportal.bg: Стрелбището в Пекин е прохладно, уповавам се на по-добри резултати от Пьончан 29 яну | 12:05 5614 5  Касано: Влахович е сензационно неверен избор и рискова инвестиция Касано: Влахович е сензационно неверен избор и рискова инвестиция 29 яну | 10:12 16654 37 Класиране Програма