Еспаньол и Атлетик Билбао не излъчиха победител и завършиха 1:1

...

Еспаньол и Атлетик Билбао не излъчиха победител

Еспаньол и Атлетик Билбао не излъчиха победител и приключиха 1:1 в мача посред им от 19-ия кръг на Примера дивисион.

Еспаньол поведе в резултата в 29-та минута с гол на Херард Морено в 29-та минута.

Баските бързо съумяха да изравнят с гол на Иняки Уилямс в 35-та минута.

Атлетик Билбао можеше да реализира цялостен поврат в 47-та минута, когато след центриране в наказателното поле на Еспаньол Иняки Уилямс стреля с глава, само че Пау Лопес избави.

Вратарят на баските Яго Ерерин направи доста решаващо избавяне в 52-та минута, когато отрази удара на Херард Морено.

В добавеното време на срещата Атлетик Билбао посегна към успеха. Аймерик Лапорт стреля от фаул, само че топката мина над напречната греда и излезе в навън.

Атлетик Билбао е единадесети с 25 точки, до момента в който Еспаньол е четиринадесети с 24 точки.