Ерик тен Хаг сподели впечатленията си след победата над Омония

...

Тен Хаг: На полувремето казах на играчите, че трябва да тичаме повече

Ерик загар Хаг показа усещанията си след успеха над Омония в груповата фаза на Лига Европа. Манчестър Юнайтед победи кипърския тим с 3:2 в Никозия.

" Започнахме мача добре, само че по-късно направихме ненужна неточност и изиграхме извънредно нещастни 10 минути. Има един урок, който би трябвало да се научи от това. Опонентите към момента имаха шансове, това не би трябвало да се позволява.
 Омония - Манчестър Юнайтед 2:3 в мач от Лига Европа
Манчестър Юнайтед леко надигна глава след унижението против Сити

" Червените дяволи " надделяха Омония с 3:2 в Лига Европа

На полувремето споделих на играчите, че би трябвало да тичаме повече, бяхме прекомерно статични. Противникът би трябвало да бъде заставен да се движи, тъй че да има опция да се отвори зад тила си. Така че направихме две промени и те оказаха голямо въздействие върху мача.

Що се отнася до играта на Марсиал, видяхме всичко, което той сподели в предсезонната подготовка. Бяхме доста смутени, когато той се контузи, това се отрази на резултатите от тима.

Днес беше единствено загряване, би трябвало да реагираме (на провалянето на Ман Сити) в неделя ", сподели още мениджърът на " алените дяволи ".

На 9 октомври Юнайтед ще играе против Евертън в 10-ия кръг на Висшата лига.