Енес Юнал влезе от пейката, за да вкара първия си

...

Борнемут се върна след два гола по-малко, за да лиши Блейдс от така необходимата победа

Енес Юнал влезе от пейката, с цел да вкара първия си гол във Висшата лига в добавеното време, до момента в който Борнемут отвърна от 2-0, с цел да избави 2 -2 тъждество вкъщи против преследвания от изпадане Шефилд Юнайтед.

Ударите на Густаво Хамер и капитана Джак Робинсън наподобява са донесли на борещите се Блейдс едвам втората им победа като посетител за сезона.

Въпреки това головете на запасите Данго Уатара и Унал в последните 16 минути донесоха на домакините точка от пулсиращ мач в Дорсет.

Черешките получиха прецизен удар единствено в 14-та минута игра, откакто Том Дейвис неумело опустоши Доминик Соланке от крайници.

Соланке се ускори в търсене на 15-ия си гол във Висшата лига за сезона, само че загуби опора тъкмо когато се канеше да насочи топката и я трансферира над напречната греда отляво крайник.

Черешките бяха осуетени от чудесно избавяне в 25-та минута от Иво Гърбич, който отклони невисок удар на Антоан Семеньо от границата на 18-ярдовото наказателно поле.