Емоционално посрещане на част от българските олимпийци в София. С

...
Емоционално посрещане на част от българските олимпийци в София. С
Коментари Харесай

Емоции: Наследниците на Сани Жекова я посрещнаха в София!

Емоционално посрещане на част от българските олимпийци в София. С доста страсти и въодушевление бяха посрещнати част от българските олимпийци при завръщането им от Игрите в ПьонгЧанг.

Сноубордистката Александра Жекова и скиорката-алпийка Мария Киркова бяха чакани от десетки посрещачи при идването си на Аерогара София.

С доста овацици бе посрещната Сани Жекова и нейният щаб, които се завръщат с второ следващо класиране на олимпийски край и влиятелното шесто място на Игрите в ПьонгЧанг.

Най-гласовите бяха дребните почитатели на Жекова, които носеха плакати с буквите на клуба, за който тя се състезава. Сред тях имаше и доста деца сноубордисти, бъдещи наследници на Сани.
Източник: bnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР