Коледен туитър
Еми тва е…свърши се….работата. Ама огромното напиване те първа следва! И не ви приказвам за уикендът, а за идващите 10 дни. И до момента в който някой към този момент са почнали празнуването, ние от BulNews.bg сме ви подготвили обичайният петъчен туитър! Пожелаваме ви Merry Christmas, Happy New Year, здрав черен дроб и да сме живи и здрави!
Как да разберете какво желае една жена? Разходете се дружно из МОЛ-а!
@буст0
Жената си прави уборка на чантата, два пъти изхвърлях кофата за отпадък.
@bibabebobup
Жалко, че в магазините не продават мозък! На какъв брой хора бих подарил!
@delian
Само от мисълта, че съм на диета ми се дояжда ужасно.
@hranitel_angel
Да се върнеш е неприятна прокоба. Особено, в случай че си женен и не си се прибирал три денонощия.
@freax0r
Някои мои неточности са толкоз яки, че ги правя по няколко пъти.
@effdomm
- Мамо, а каква беше ти, когато срещна тати?
- Пияна.
@Erbabic
Ходих на посетители, на другари. Пред вратата имаше бърсалка с надпис: Представи си, че съм някогашната ти. Така старателно в никакъв случай не съм си трил краката.
@HumanRumen
- Докторе, ще пребивавам ли?
- А има ли смисъл?
@GoMeZ
Тази година в София няма да има коледна и новогодишна декорация. Просто Фандъкова ще подреди, да ускорят светофарите 10 пъти.
@mihluzin
- Помните ли по какъв начин празнувахме предходната Нова година?
- Не.
- Хайде тази, отново по този начин!
@Marto
29 декември е разгласен за слабоработен ден.
@batulence
Миналата Коледа си оставих чорап за подарък, от положителния дъртак. Сутринта открих в него Ламизил.
@G-shock
Пожелавам на Дядо Коледа здрава нервна система!
@petkolio
Дойде Нова Година, а мен още ме е позор за предходната.
@DiDi
70% от децата не имат вяра в изтрезнял Дядо Коледа.
@gdiloch
Пешко преписал писмото до Дядо Коледа на сестра си. В Коледното утро се събудил с прелестни цици.
@bigfeegle
По време на Инквизицията, не са изгаряли дами, по - тежки от 50 кг. Считало се, че това е оптималната товароподемност на метлата.
@boarken
Ако на селфи палка се прикрепи телефон Samsung Galaxy S8+, се получава пълноценна лопата.
@bace
Не е ужасно, когато пишат, като с гъза си. Страшно е, когато мислят по този начин.
@Rokcafella
"Мили Дядо Коледа, бях ти поръчала розово Бентли, само че ти не извърши желанието ми!
С почитание: Памела Андерсън "
"Мила Памела Андерсън, би трябвало да ми благодариш, че не изпълних желанието на бай Кольо от Трън!
С почитание: Дядо Коледа "
@5ър5ров
И, апелирам да не забравяме, че сме народ, който за Нова година изпраща децата си да бият съседите с пръчка...
@Steffy
Празниците наближават.
Новогодишните банкети са в разгара си!
Мили дами, не си лягайте преди да сте се прибрали в къщи!
@JimiTheFly
Бащата на гаджето ми подмятна патрон.
После сподели, че след 22:00 часа летят много по-бързо...
@humorista
За хората, подиграващи се на брекетите-вие по кое време за последно носихте 4 000 лева в устата си?
@burkanoraz
Значи няма проблем, в случай че котката избяга и се скрие под леглото, когато се появят посетители, само че когато аз го направя, съм "антисоциална ".
@hinsael
Очите й...
като седемте рилски езера...
единствено че по-малко...
@3OP3AMAH
„ Веганите са толкоз жестоки към картофите - дерат ги и варят живи, кълцат ги, пържат ги... А всеки картоф си има лично лъчение, форма, жанр, той освен е жив, само че и би могъл да даде живот!
Докато в едно кюфте няма никакъв живот и капацитет за размножаване. “
@chookundur
Водеща: Как ги изпуснахте тия бандити (крадците на банкомати)
Гл.секретар на Министерство на вътрешните работи: Не сме ги изпуснали, просто не сме ги хванали
@yoda106
На запад поставят подаръците в чорапи....на нас подаръците ни са чорапи
@svetlinco
С възрастта девойките стопират да пишат писма на Дядо Коледа, не тъй като порастват, а тъй като чакат той да им написа пръв
@Koynov
Жена се прибира вкъщи и мъкне с нея 4 каси бира, 12 бутилки вино, 2 бутилки уиски, 1 водка и 2 хляба. Съпругът ѝ я пита:
- Гости ли ще имаме?
- Не.
- Ами защо ни е толкоз самун?!
@ТихоД
От години получавам единствено едно нещо за Коледа… 5 кила от горната страна
@не-рез
Преди време пътувах в аероплан с прочут продуцент. Той направи опит да ме изнасили....Е, той седеше три реда зад мен, само че си показваше члена...Е, не си показваше тъкмо, само че член въпреки всичко имаше...Накратко...Нанесена ми е психотравма и желая обезщетение...Голямо...
@DaraBulgara
Истинският IT-фен се бръсне пред уеб-камера вместо пред огледало.
@TiT0
- Деца какъв брой е 0,5+0,5?
- Литър!
@Себастиан
Коледа наближава… Прасето стартира да лови мишки из двора и да лае по непознати
@5ър5ров
Винетката единствено за Хемус и Тракия ли важи или и за другите ски писти?
@Геша
- Мамо, може ли да скоча от терасата?
- Написа ли си домашните?
@GalqG
Имам доста ум, щот непрекъснато ми дават…
@DimBu
Ако Бог в действителност е направил всичко на този свят, то вероятността да е китаец по рождение е доста огромна...
@MoProblem
Докторът ми предложи морски въздух. След като си направих проверка на финансите, закачих скумрия на вентилатора
@АнИг
На веганките всеки месец „ им идва “,.. доматен сок
@Karadjata
Дядо към внуче, играещо на плейстейшън:
- Вашето потомство е прекомерно подвластно от електрониката!
- Мхм… а кой има пейсмейкър?
@humorista
„ Какъв смут!!! “ – намерения си Стивън Кинг и изключи новините на Нова..
@ннИ
Кати не можеш да пееш – не пий!
@DimBu
Съвременен Игнажден: който ви влезе пръв в месинджъра, такава ще ви е годината!
@kompot
- Докторе, излезнаха ли резултатите, загивам от любознание?
- освен от любопитство…
@Petya
Стига сте се вживявали толкова… Велинград не е Монако
@Митето
Бай Пешо Стругаря не знаеше, че Миро Скалата е републикански първенец по ММА, и най-брутално го преби от пердах.
Извод: Незнанието е мощ!
@не-рез
Как да разберете какво желае една жена? Разходете се дружно из МОЛ-а!
@буст0
Жената си прави уборка на чантата, два пъти изхвърлях кофата за отпадък.
@bibabebobup
Жалко, че в магазините не продават мозък! На какъв брой хора бих подарил!
@delian
Само от мисълта, че съм на диета ми се дояжда ужасно.
@hranitel_angel
Да се върнеш е неприятна прокоба. Особено, в случай че си женен и не си се прибирал три денонощия.
@freax0r
Някои мои неточности са толкоз яки, че ги правя по няколко пъти.
@effdomm
- Мамо, а каква беше ти, когато срещна тати?
- Пияна.
@Erbabic
Ходих на посетители, на другари. Пред вратата имаше бърсалка с надпис: Представи си, че съм някогашната ти. Така старателно в никакъв случай не съм си трил краката.
@HumanRumen
- Докторе, ще пребивавам ли?
- А има ли смисъл?
@GoMeZ
Тази година в София няма да има коледна и новогодишна декорация. Просто Фандъкова ще подреди, да ускорят светофарите 10 пъти.
@mihluzin
- Помните ли по какъв начин празнувахме предходната Нова година?
- Не.
- Хайде тази, отново по този начин!
@Marto
29 декември е разгласен за слабоработен ден.
@batulence
Миналата Коледа си оставих чорап за подарък, от положителния дъртак. Сутринта открих в него Ламизил.
@G-shock
Пожелавам на Дядо Коледа здрава нервна система!
@petkolio
Дойде Нова Година, а мен още ме е позор за предходната.
@DiDi
70% от децата не имат вяра в изтрезнял Дядо Коледа.
@gdiloch
Пешко преписал писмото до Дядо Коледа на сестра си. В Коледното утро се събудил с прелестни цици.
@bigfeegle
По време на Инквизицията, не са изгаряли дами, по - тежки от 50 кг. Считало се, че това е оптималната товароподемност на метлата.
@boarken
Ако на селфи палка се прикрепи телефон Samsung Galaxy S8+, се получава пълноценна лопата.
@bace
Не е ужасно, когато пишат, като с гъза си. Страшно е, когато мислят по този начин.
@Rokcafella
"Мили Дядо Коледа, бях ти поръчала розово Бентли, само че ти не извърши желанието ми!
С почитание: Памела Андерсън "
"Мила Памела Андерсън, би трябвало да ми благодариш, че не изпълних желанието на бай Кольо от Трън!
С почитание: Дядо Коледа "
@5ър5ров
И, апелирам да не забравяме, че сме народ, който за Нова година изпраща децата си да бият съседите с пръчка...
@Steffy
Празниците наближават.
Новогодишните банкети са в разгара си!
Мили дами, не си лягайте преди да сте се прибрали в къщи!
@JimiTheFly
Бащата на гаджето ми подмятна патрон.
После сподели, че след 22:00 часа летят много по-бързо...
@humorista
За хората, подиграващи се на брекетите-вие по кое време за последно носихте 4 000 лева в устата си?
@burkanoraz
Значи няма проблем, в случай че котката избяга и се скрие под леглото, когато се появят посетители, само че когато аз го направя, съм "антисоциална ".
@hinsael
Очите й...
като седемте рилски езера...
единствено че по-малко...
@3OP3AMAH
„ Веганите са толкоз жестоки към картофите - дерат ги и варят живи, кълцат ги, пържат ги... А всеки картоф си има лично лъчение, форма, жанр, той освен е жив, само че и би могъл да даде живот!
Докато в едно кюфте няма никакъв живот и капацитет за размножаване. “
@chookundur
Водеща: Как ги изпуснахте тия бандити (крадците на банкомати)
Гл.секретар на Министерство на вътрешните работи: Не сме ги изпуснали, просто не сме ги хванали
@yoda106
На запад поставят подаръците в чорапи....на нас подаръците ни са чорапи
@svetlinco
С възрастта девойките стопират да пишат писма на Дядо Коледа, не тъй като порастват, а тъй като чакат той да им написа пръв
@Koynov
Жена се прибира вкъщи и мъкне с нея 4 каси бира, 12 бутилки вино, 2 бутилки уиски, 1 водка и 2 хляба. Съпругът ѝ я пита:
- Гости ли ще имаме?
- Не.
- Ами защо ни е толкоз самун?!
@ТихоД
От години получавам единствено едно нещо за Коледа… 5 кила от горната страна
@не-рез
Преди време пътувах в аероплан с прочут продуцент. Той направи опит да ме изнасили....Е, той седеше три реда зад мен, само че си показваше члена...Е, не си показваше тъкмо, само че член въпреки всичко имаше...Накратко...Нанесена ми е психотравма и желая обезщетение...Голямо...
@DaraBulgara
Истинският IT-фен се бръсне пред уеб-камера вместо пред огледало.
@TiT0
- Деца какъв брой е 0,5+0,5?
- Литър!
@Себастиан
Коледа наближава… Прасето стартира да лови мишки из двора и да лае по непознати
@5ър5ров
Винетката единствено за Хемус и Тракия ли важи или и за другите ски писти?
@Геша
- Мамо, може ли да скоча от терасата?
- Написа ли си домашните?
@GalqG
Имам доста ум, щот непрекъснато ми дават…
@DimBu
Ако Бог в действителност е направил всичко на този свят, то вероятността да е китаец по рождение е доста огромна...
@MoProblem
Докторът ми предложи морски въздух. След като си направих проверка на финансите, закачих скумрия на вентилатора
@АнИг
На веганките всеки месец „ им идва “,.. доматен сок
@Karadjata
Дядо към внуче, играещо на плейстейшън:
- Вашето потомство е прекомерно подвластно от електрониката!
- Мхм… а кой има пейсмейкър?
@humorista
„ Какъв смут!!! “ – намерения си Стивън Кинг и изключи новините на Нова..
@ннИ
Кати не можеш да пееш – не пий!
@DimBu
Съвременен Игнажден: който ви влезе пръв в месинджъра, такава ще ви е годината!
@kompot
- Докторе, излезнаха ли резултатите, загивам от любознание?
- освен от любопитство…
@Petya
Стига сте се вживявали толкова… Велинград не е Монако
@Митето
Бай Пешо Стругаря не знаеше, че Миро Скалата е републикански първенец по ММА, и най-брутално го преби от пердах.
Извод: Незнанието е мощ!
@не-рез
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




