Еми тва е…свърши се….работата. Ама голямото напиване те първа предстои!

...
Еми тва е…свърши се….работата. Ама голямото напиване те първа предстои!
Коментари Харесай

Коледен туитър

Еми тва е…свърши се….работата. Ама огромното напиване те първа следва! И не ви приказвам за уикендът, а за идващите 10 дни. И до момента в който някой към този момент са почнали празнуването, ние от BulNews.bg сме ви подготвили обичайният петъчен туитър! Пожелаваме ви Merry Christmas, Happy New Year, здрав черен дроб и да сме живи и здрави!

Как да разберете какво желае една жена? Разходете се дружно из МОЛ-а!
@буст0

Жената си прави уборка на чантата, два пъти изхвърлях кофата за отпадък.
@bibabebobup

Жалко, че в магазините не продават мозък! На какъв брой хора бих подарил!
@delian

Само от мисълта, че съм на диета ми се дояжда ужасно.
@hranitel_angel

Да се върнеш е неприятна прокоба. Особено, в случай че си женен и не си се прибирал три денонощия.
@freax0r

Някои мои неточности са толкоз яки, че ги правя по няколко пъти.
@effdomm

- Мамо, а каква беше ти, когато срещна тати?
- Пияна.
@Erbabic

Ходих на посетители, на другари. Пред вратата имаше бърсалка с надпис: Представи си, че съм някогашната ти. Така старателно в никакъв случай не съм си трил краката.
@HumanRumen

- Докторе, ще пребивавам ли?
- А има ли смисъл?
@GoMeZ

Тази година в София няма да има коледна и новогодишна декорация. Просто Фандъкова ще подреди, да ускорят светофарите 10 пъти.
@mihluzin

- Помните ли по какъв начин празнувахме предходната Нова година?
- Не.
- Хайде тази, отново по този начин!
@Marto

29 декември е разгласен за слабоработен ден.
@batulence

Миналата Коледа си оставих чорап за подарък, от положителния дъртак. Сутринта открих в него Ламизил.
@G-shock

Пожелавам на Дядо Коледа здрава нервна система!
@petkolio

Дойде Нова Година, а мен още ме е позор за предходната.
@DiDi

70% от децата не имат вяра в изтрезнял Дядо Коледа.
@gdiloch

Пешко преписал писмото до Дядо Коледа на сестра си. В Коледното утро се събудил с прелестни цици.
@bigfeegle

По време на Инквизицията, не са изгаряли дами, по - тежки от 50 кг. Считало се, че това е оптималната товароподемност на метлата.
@boarken

Ако на селфи палка се прикрепи телефон Samsung Galaxy S8+, се получава пълноценна лопата.
@bace

Не е ужасно, когато пишат, като с гъза си. Страшно е, когато мислят по този начин.
@Rokcafella

"Мили Дядо Коледа, бях ти поръчала розово Бентли, само че ти не извърши желанието ми!
С почитание: Памела Андерсън "
"Мила Памела Андерсън, би трябвало да ми благодариш, че не изпълних желанието на бай Кольо от Трън!
С почитание: Дядо Коледа "
@5ър5ров

И, апелирам да не забравяме, че сме народ, който за Нова година изпраща децата си да бият съседите с пръчка...
@Steffy

Празниците наближават.
Новогодишните банкети са в разгара си!
Мили дами, не си лягайте преди да сте се прибрали в къщи!
@JimiTheFly

Бащата на гаджето ми подмятна патрон.
После сподели, че след 22:00 часа летят много по-бързо...
@humorista

За хората, подиграващи се на брекетите-вие по кое време за последно носихте 4 000 лева в устата си?
@burkanoraz

Значи няма проблем, в случай че котката избяга и се скрие под леглото, когато се появят посетители, само че когато аз го направя, съм "антисоциална ".
@hinsael

Очите й...
като седемте рилски езера...
единствено че по-малко...
@3OP3AMAH

„ Веганите са толкоз жестоки към картофите - дерат ги и варят живи, кълцат ги, пържат ги... А всеки картоф си има лично лъчение, форма, жанр, той освен е жив, само че и би могъл да даде живот!
Докато в едно кюфте няма никакъв живот и капацитет за размножаване. “
@chookundur

Водеща: Как ги изпуснахте тия бандити (крадците на банкомати)
Гл.секретар на Министерство на вътрешните работи: Не сме ги изпуснали, просто не сме ги хванали
@yoda106

На запад поставят подаръците в чорапи....на нас подаръците ни са чорапи
@svetlinco

С възрастта девойките стопират да пишат писма на Дядо Коледа, не тъй като порастват, а тъй като чакат той да им написа пръв
@Koynov

Жена се прибира вкъщи и мъкне с нея 4 каси бира, 12 бутилки вино, 2 бутилки уиски, 1 водка и 2 хляба. Съпругът ѝ я пита:
- Гости ли ще имаме?
- Не.
- Ами защо ни е толкоз самун?!
@ТихоД

От години получавам единствено едно нещо за Коледа… 5 кила от горната страна
@не-рез

Преди време пътувах в аероплан с прочут продуцент. Той направи опит да ме изнасили....Е, той седеше три реда зад мен, само че си показваше члена...Е, не си показваше тъкмо, само че член въпреки всичко имаше...Накратко...Нанесена ми е психотравма и желая обезщетение...Голямо...
@DaraBulgara

Истинският IT-фен се бръсне пред уеб-камера вместо пред огледало.
@TiT0

- Деца какъв брой е 0,5+0,5?
- Литър!
@Себастиан

Коледа наближава… Прасето стартира да лови мишки из двора и да лае по непознати
@5ър5ров

Винетката единствено за Хемус и Тракия ли важи или и за другите ски писти?
@Геша

- Мамо, може ли да скоча от терасата?
- Написа ли си домашните?
@GalqG

Имам доста ум, щот непрекъснато ми дават…
@DimBu
Ако Бог в действителност е направил всичко на този свят, то вероятността да е китаец по рождение е доста огромна...
@MoProblem

Докторът ми предложи морски въздух. След като си направих проверка на финансите, закачих скумрия на вентилатора
@АнИг

На веганките всеки месец „ им идва “,.. доматен сок
@Karadjata

Дядо към внуче, играещо на плейстейшън:
- Вашето потомство е прекомерно подвластно от електрониката!
- Мхм… а кой има пейсмейкър?
@humorista

„ Какъв смут!!! “ – намерения си Стивън Кинг и изключи новините на Нова..
@ннИ

Кати не можеш да пееш – не пий!
@DimBu

Съвременен Игнажден: който ви влезе пръв в месинджъра, такава ще ви е годината!
@kompot

- Докторе, излезнаха ли резултатите, загивам от любознание?
- освен от любопитство…
@Petya

Стига сте се вживявали толкова… Велинград не е Монако
@Митето

Бай Пешо Стругаря не знаеше, че Миро Скалата е републикански първенец по ММА, и най-брутално го преби от пердах.
Извод: Незнанието е мощ!
@не-рез

Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР