Коремът на Мон Дьо къркори е ефир
Съсипаха от рецензии Мон Дьо и едно от последните му изявленията. Зрителите чуха по какъв начин коремът му издава звуци в ефир. „ Коремът на Мон Дьо къркори в ефир “, написа фен на предаването, обръщайки внимание освен на наличието, само че и на техническите елементи на предаването.
Според него микрофонът е надъхан прекомерно мощно и това води до ясно чуване на разнообразни странични звуци – примлясквания и даже къркорене на корема на водещия. За феновете това основава чувство за немарливост в продукцията и разсейва от същинското изявление.
В същото време има и по-сериозна рецензия към формата на самите изявленията. Зрителят разяснява, че те имат претенцията да бъдат дълбоки, проникновени и разтърсващи, само че съгласно него това се усеща само първоначално – в по този начин наречения „ филмов откъс “, където са събрани най-силните изречения на госта. „ Когато се гледа цялото изявление, усещането е друго. Въпросите се повтарят и звучат прекомерно сходно: „ Вярваш ли в Бог? “, „ Кога за последно си плакала? “, „ Чувстваш ли се слаба? “, „ Кой те е виждал да си слаба? “, „ Кой е бил най-тъжният миг в живота ти? “, „ Кога се чувстваш най-самотна? “, „ Какво си казваш, когато останеш сама? “, „ Сутрин, като се събудиш, кой е първият човек, за който мислиш? “ – разяснява фен. Според рецензията по този начин се получава по-скоро анкета, в сравнение с изчерпателен диалог, който да разкрие същински нови гледни точки и страсти у събеседника.
Така или другояче, Мондьо минава за едно от най-знаковите лица на медиата. Интервютата му пък са с извънредно висок рейтинг. Говори се, че в случай че се потвърдят слуховете, че Гала ще се отдръпна от „ На кафе ”, той може да поеме предаването.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




