Елизара Янева се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира

...
Елизара Янева се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира
Коментари Харесай

Елизара Янева се класира за четвъртфиналите в Италия

Елизара Янева се класира за четвъртфиналите на сингъл на шампионата за дами в Санта Маргерита ди Пула (Италия) с награден фонд 30 хиляди $.

18-годишната българка победи с 6:3, 6:4 шестата сложена Цзиа-Цзин Лу от Китай. Срещата продължи тъкмо 100 минути.

Янева изостана с 1:2 в първия сет, само че завоюва идващите три гейма за 4:2, а по-късно задържа преднината си за крайното 6:3. Във втората част българката изпусна на два пъти преднина от пробив, само че направи нов брейк за 5:4. След това Елизара затвори мача на личен сервис от втория си мачбол.

За място на полуфиналите Елизара Янева ще играе против победителката от мача сред първата сложена Анастасия Собольова (Украйна) и Катарина Хобгарски (Германия).
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР