Елитният отбор на Брайтън се промъкна към 1/8-финалите за ФА

...

През иглени уши: Брайтън продължи за ФА Къп

Елитният тим на Брайтън се промъкна към 1/8-финалите за ФА Къп, откакто съумя да победи с 2:1 третодивизионния Блекпуул в семейството си на „ ЕймЕкс Стейдиъм”. Ив Бисума откри резултата за „ чайките” в южна Англия след 27 минути игра, само че Гари Мадин изравни в добавеното време на първата част на срещата.

След 58 минути игра пък Стефан Алсате още веднъж поведе Брайтън напред в резултата и на процедура оформи крайния резултат в дуела сред двата отбора.

До края на мача пък мениджърът на Брайтън Греъм Потър пусна четирима титуляри, които обаче не спомогнаха актива на „ чайките” да набъбне.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `