Екшън в Бургас: Шофьор катастрофира след гонка с полицията, намериха

...
Екшън в Бургас: Шофьор катастрофира след гонка с полицията, намериха
Коментари Харесай

Екшън в Бургас: Шофьор катастрофира след гонка с полицията, намериха мигранти в колата


Екшън в Бургас: Шофьор катастрофира след гонка с полицията, откриха мигранти в колата. Лек автомобил със софийска регистрация е паднал от дейната пътна лента в региона на подлеза сред комплексите „ Зорница “ и „ Изгрев “ в Бургас тази заран, след като шофьорът е отказал да спре за полицейска инспекция. Това оповестиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.

Инцидентът е станал към 4:45 ч., когато чиновници на бранш „ Пътна полиция “ направили опит да спрат автомобила на улица „ Струга “ в посока Университетската многопрофилна болница за интензивно лекуване (УМБАЛ) – Бургас. Шофьорът не се съобразил с разпорежданията и се отдалечил с висока скорост по бул. „ Никола Петков “.

След като колата излязла от платното, водачът избягал, изоставяйки в купето трима мигранти, самоопределили се като мароканци. Те са откарани за медицински обзор в УМБАЛ – Бургас.

Полицията продължава издирването на водача.

Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР