Едноименният тим на град Севлиево се затвърди сред лидерите в

...

ФК Севлиево продължава без грешка

Едноименният отбор на град Севлиево се затвърди измежду водачите в СеверозападнаТрета лига след 2:0 в Дряново над локалния Локомотив. Двубоят е от петия кръгна шампионата.

Стана равносилен мач с голови обстановки пред двете порти. През първото полувреме топката можеше да влезе по два пъти във вратите, нонулевото тъждество се резервира. В средата на втората част Добрин Петров шутираот 25 метра и топката се укроти в мрежата на домакините.

Те пробваха даотвърнат, само че на три пъти не се възползваха от численото си преимущество в офанзива.След 80-ата минута локомотивци потеглиха ва банк, само че от разредената им защитасе възползва опитния Тихомир Кънев и повиши на 2:0.

Накрая Емил Копарановне съумя да вкара почетно попадение за дряновци, пропускайки дузпа, отсъдена занарушение против Йордан Иванов.