Едноименният тим на град Севлиево се наложи с 1:0 над

...

ФК Севлиево измъкна 1:0 срещу Спартак

Едноименният отбор на град Севлиево се наложи с 1:0 над гостуващи му Спартак (Плевен) в контролна футболна среща. Десетина минути преди края Георги Павлов донесе успеха реализирайки с глава след центриране на Петър Казаков. Малко по-късно топката спря и в мрежата на домакините, само че съдията към този момент бе отсъдил засада на Радослав Батов. Въпреки че и в двата отбора липсваха някои съществени единици стана извънредно оспорвана, само че правилна борба. Качеството бе на равнище Втора професионална лига.

През първото полувреме имаше няколко голови обстановки, само че Николай Николаев, Борислав Трендафилов и Петър Казаков пропуснаха за севлиевци, а Любомир Тодоров от плевенчани уцели гредата.