Едноименният тим на град и гостуващият му завършиха 1:1 в

...

Севлиево и Партизан не се победиха в контрола

Едноименният отбор на град и гостуващият му приключиха 1:1 в другарски мач. Домакините владееха повече топката през първото полувреме. Създадоха и повече голови обстановки.

Веселин Ганчев избави рискови удари на и. Вторият обаче в 30-ата минута стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. Гостите разчитаха най-вече на контраатаки. При една от тях в последните секунди на полувремето Милен Тонев се измъкна очи в очи със севлиевски вратар, само че шутира в навън.

След почивката следващ дебют за родния си Партизан направи Дилян Димитров. Червенобрежкият отбор към този момент взе надзор над притежанието на топката и офанзивите му станаха много рискови. Така в 55-ата минута Тонев се възползва от пас на Димитър Димитров и изравни. Малко по-късно рефера отсъди противоречива дузпа за нарушаване на играещия треньор Любомир Иванов против севлиевския нападател Николай Банов. Атанас Георгиев стреля, само че 16-годишния вратар Добрин Василев избави. В оставащото време Тонев пропусна два пъти за Партизан, а Добрин Петров и Байчев по един път за Севлиево.