Едно от опасенията на запознатите с Националната сигурност в САЩ

...
Едно от опасенията на запознатите с Националната сигурност в САЩ
Коментари Харесай

Тръмп може да продаде държавна тайна за пари, съмнява се бивш ЦРУ агент

Едно от опасенията на осведомените с Националната сигурност в Съединени американски щати е, че Доналд Тръмп  Доналд Тръмп Доналд Тръмп - американски предприемач и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 година в нюйоркския може да употребява последните дни, с цел да натрупа персонална полза, за сметка на националната сигурност.

Няколко са факторите, за които анализатори в Съединени американски щати се тормозят и те се отнасят до националната сигурност на страната, оповестява СиЕнЕн в няколко свои материала.

Първостепенна значимост има неналичието на Доналд Тръмп  Доналд Тръмп Доналд Тръмп - американски предприемач и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 година в нюйоркския от всевъзможни срещи и отговорности, свързани с борбата с Коронавирус. Според близки на Белия дом източници на медията, президентът прекарва дните си, заобиколен със съветници и юристи, с които се работи само по това по какъв начин да се нападат изборните резултати.

След уволнението на военния министър Марк Еспър, високопоставени чиновници на Пентагона се безпокоят, че всички високи длъжности в Националната сигурност на Съединени американски щати ще бъдат заети от лоялисти на Тръмп, които съзнателно ще спъват работата на Пентагона.

В различен материал се показва, че от Държавния департамент преднамерено крият известията, изпратени до новоизбрания президент Джо Байдън от международни водачи. Протоколът задължава формалната преписка да минава през Държавния департамент, само че източници настояват, че там царува „ еснафщина “ и поздравите и известията от държавни водачи и политици се съхраняват в Департамента, само че не се дава достъп до тях на Байдън или хората му.

Става въпрос за дузини известия.

Все отново Байдън поддържа връзки и без „ помощта “ на Държавния департамент и непрекъснато комуникира със международните водачи, само че по разнообразни канали.

Списание Vanity Fair пък разгласява публикация на Бес Левин, в която се цитира някогашният чиновник на Централно разузнавателно управление на САЩ Дейвид Прейес, който е създател на книгата The President’s Book of Secrets. Според него има действителен късмет Тръмп да продаде за пари секрети от националната сигурност на врагове на Съединени американски щати, с цел да покрие многото си задължения и загуби.



...

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР