Едно от децата - 12-годишно момче, пострадало в тежка катастрофа

...
Едно от децата - 12-годишно момче, пострадало в тежка катастрофа
Коментари Харесай

Едно от пострадалите в тежка катастрофа в Горна Оряховица момче е изведено от реанимация, другото остава в интензивното отделение, съобщиха от болница Пирогов

Едно от децата - 12-годишно момче, потърпевшо в тежка злополука в Горна Оряховица, е изведено от реанимация, оповестиха от Университетската болница за интензивно лекуване и незабавна медицина " Н.И.Пирогов ". Другото потърпевшо момче - на 15 година, остава настанено в Детската реанимация на лечебното заведение.

при злополука на 18 юни тази година. След случая към София и признати за лекуване в " Пирогов ".
Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР