Една от най-добрите серии от първи кръг на плейофите в

...

Триумфът на Knicks над 76ers беше епичен — серията Pacers трябва да изглежда много по-различно

Една от най-хубавите серии от първи кръг на плейофите в историята на NBA приключи с историческо показване.

С Никс на ръба на второ следващо проваляне на 76-ерс — те взривиха преднина от 22 точки през първото полувреме и по-късно осем точки преднина в последните минути — Джалън Брънсън закопча мантия си и затвори серията.

Брансън приключи с 41 точки и 12 асистенции в успеха със 118-115 в 6-ия мач във Филаделфия в четвъртък вечер, с цел да изпрати Никс във втория кръг в поредни сезони за първи път от 24 години.

Брансън, който имаше 14 точки и три асистенции през четвъртата четвърт, оказа помощ за решаването на равенството 24,4 секунди преди края, извличайки двама бранители и намирайки Джош Харт, който вкара необятно отворена тройка. Брънсън означи два наказателни удара 7,7 секунди до края, преди обезверената тройка на Бъди Хийлд да пропусне неприятно преди сирената.