Една жена загина, а други двама души бяха ранени, след

...
Една жена загина, а други двама души бяха ранени, след
Коментари Харесай

Кола се заби в хора, гледащи затъмнението в САЩ

Една жена почина, а други двама души бяха ранени, откакто автомобил се вряза в хора, гледащи слънчевото затъмнение в американския щат Кентъки, заяви Wlky.

38-годишната Алиса Нобъл е изгубила надзор над лекия автомобил и се е забила в дребна навалица. Властите изключиха опцията да става въпрос за терористично нахлуване.

Инцидентът е станал в градче, намиращо се на 190 километра югоизточно от град Лексингтън. 23-годишно момиче е умряло на място, до момента в който жена на 41 години е настанена за лекуване в болничното заведение.

Прегазените са стояли на тротоар и са следили слънчевото затъмнение. Полицията води следствие по случая.

Милиони американци следиха зрелищното астрономическо събитие. Пълно слънчево затъмнение в Щатите не е имало от близо век насам.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР