Единствената работеща формула е кабинет с надпартиен премиер, заяви днес

...
Единствената работеща формула е кабинет с надпартиен премиер, заяви днес
Коментари Харесай

Кирил Петков след като гласува: Единствената работеща формула към този момент е равноотдалечен премиер

Единствената работеща формула е кабинет с надпартиен министър председател, съобщи през днешния ден съпредседателят на " Продължаваме промяната " Кирил Петков, откакто упражни правото си на глас.

Бившият министър председател и сегашен съпредседател на ПП-ДБ Кирил Петков, съпроводен от брачната половинка си, упражни правото си на глас в столичното 133 Средно учебно заведение " А. С. Пушкин ". Пред медиите Петков съобщи, че е дал своя вот с машина, с цел да даде още нещо на България. Ако всички българи имат възприятие на дълг, България ще бъде друга, акцентира Петков.

Той се надява да продължи политиката по приходите, пенсиите и на продължение на антикорупционната политика след изборите.

Кирил Петков удостовери и позицията на ПП-ДБ - надява се на равноотдалечен министър председател, като от тази позиция ПП-ДБ няма да правят отстъпка. Това е единствената работеща формула към този миг, уточни Петков.

Кирил Петков посочи, че има няколко индивида, с които ПП-ДБ няма да влязат в ръководство, само че не ги назова, с цел да не прави предизборна пропаганда. България би трябвало да отиде напред и зависи от това българите да излязат да гласоподават, прикани Петков.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР