Единият от лидерите във Втора лига - Царско село завърши

...

Царско село изпусна тима на Никола Спасов в първата си контрола в Турция

Единият от водачите във Втора лига - Царско село приключи 2:2 с казахстанския Къйзъл-Жар в първата си контрола по време на лагера в Анталия. Любопитен е фактът, че единствено допреди месец ментор на българския отбор бе Никола Спасов, който сега е отпред на днешния противник на " царете ". Играчите на Веселин Великов могат да съжаляват, че не стигнаха до триумфа, защото през първата част имаха повече положения за гол.

Резултатът бе открит от Георги Минчев в 38-ата минута. В самия завършек на първото полувреме казахстанците изравниха, само че в средата на втората част Симеон Ганчев даде нова преднина на българите. Десетина минути преди края обаче Къйзъл-Жар стигна до равенството.

Следващата инспекция на Царско село е на 1 февруари срeщу отбора на Трепча от Косово. Източник: sportal.bg