Един район във Варна осъмна без вода
Един регион във Варна е без вода от рано сутринта. Потърпевши са клиентите в региона на Военна болница. Очаква се водоподаването да бъде възобновено до към 15 часа, оповестиха от ВиК-Варна.
Поради друга повреда без вода до към 15 часа са в околност " Манастирски хълм ".
Поради друга повреда без вода до към 15 часа са в околност " Манастирски хълм ".
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




