Един от съоснователите на крипто компанията OneCoin“ – Карл Себастиян

...
Един от съоснователите на крипто компанията OneCoin“ – Карл Себастиян
Коментари Харесай

Еднa от компанията, свързана с криптокралицата Ружа Игнатова, призна: Не копаем валутата, говорим глупости на хората

Един от съоснователите на крипто компанията " OneCoin “ – Карл Себастиян Грийнууд, се призна за отговорен по обвиняванията на федералния американски съд за машинация. 

Това се оповестява от отдела на Прокуратурата на Съединени американски щати в Ню Йорк. 

Българката Ружа Игнатова все още е измежду най-издирваните от ФБР, припомнят от прокуратурата.

Карл Грийнууд се е признал за отговорен пред съда в Манхатън по обвиняванията в машинация, осъществена по електронен път и пране на пари, които са свързани с крипто пирамидата " OneCoin “. 

Обвинението цитира електронна преписка сред Игнатова, брат ѝ Константин и Грийнууд. В писмата написа, че цената на криптовалутата не била функционалност от пазара, а просто определяна от  " OneCoin “. 

Ружа Игнатова е поискала от компанията, която развива блокчейна да може ръчно и автоматизирано да дефинира цената на валутата. 

" Всъщност ние не " копаем “ валутата, само че разправяме нелепости на хората “, написа Игнатова до Грийнууд. Самата тя се съгласила с изказванието, че системата не би проработила измежду интелигентните хора.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР