Един от основните играчи на Лудогорец Абел Анисе е катастрофирал

...
Един от основните играчи на Лудогорец Абел Анисе е катастрофирал
Коментари Харесай

Основен играч на Лудогорец катастрофира преди мача с ЦСКА

Един от главните играчи на Лудогорец Абел Анисе е аварирал през вчерашния ден след подготовка. Той е бил освободен след заниманието от Димитър Димитров – Херо, с цел да прескочи до София и да уреди свои документи. По пътя колата, с която е пътувал халфът, е била ударена откъм гърба от камион.

Инцидентът не е сериозен и всичко се е разминало единствено със смачкани ламарини. Абел Анисе е бил в ролята на пасажер, а автомобилът е ръководен от различен човек от щаба на Лудогорец.

Двамата представители на първенците са добре и няма никакви последици за здравето им. Инцидентът няма да попречи на Анисе да вземе присъединяване в дуела с ЦСКА на следващия ден на стадион „ Българска войска “, прибавят още сътрудниците от " Дарик радио ". 

Срещата от 1/4-финалите за Купата на България е с начален час 17:30.

ВСИЧКО ЗА ПЪРВА ЛИГА
ПЪРВА ЛИГА, СЕЗOН 2017/2018 - ТЕЛЕВИЗИОННА ПРОГРАМА
КУПА НА БЪЛГАРИЯ - СЕЗОН 2017/2018 
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР