...

Паулиньо: Вкарах два гола на Ботев Пд, имам фантастични спомени

Един от асовете на Левски Паулиньо съобщи, че тимът е подготвен за плейофите. Бразилецът показа, че чака с неспокойствие срещата с Ботев (Пловдив).

Двубоят е в неделя от 20:30 часа на " Герена ".

" Имам фантастични мемоари от дуела с Ботев (Пд) на " Герена " напролет. Спечелихме с 3:2, а аз вкарах два гола. Представянето ми бе сензационно, играх доста добре.

Помня, че бях запаса. Влязох на почивката, разписах се два пъти и помогнах на тима да завоюва.

В неделя ни чака сложен мач, макар че се подготвихме добре. Ботев е сложен противник, само че чакаме победа. Играем вкъщи пред нашите прелестни почитатели. Длъжни сме да спечелим трите точки.

С бокса подкрепям добра форма. Държи ме в кондиция и ми разрешава да бъда на положително равнище през всичките 90 минути ", съобщи Паулиньо пред Нова телевизия.