Един човек загина при тежка катастрофа на главния път София-Варна,

...
Един човек загина при тежка катастрофа на главния път София-Варна,
Коментари Харесай

Тежка катастрофа край Севлиево, загинал е мъж

Един човек почина при тежка злополука на основния път София-Варна, оповестиха от полицията в Габрово.

Инцидентът е станал малко преди 17:30 ч . довечера след разклона за севлиевското село Богатово .

В посока Варна лек автомобил, ръководен от 31-годишна жена, при изпреварване на камион и връщане още веднъж в лентата за придвижване след изпреварване, сервира и се удря в насрещно движещ се лек автомобил, ръководен от 65-годишен мъж. След удара автомобилът на 31-годишната жена се удря и в тежкотоварния автомобил.

На място умира 65-годишният водач на другия автомобил. Пробите за алкохол и опиати на дамата са негативни, тя е леко потърпевша. Предстои да се създадат и кръвни проби на жертвата.

Пътят е бил измит, само че изискванията зимни. Предвид пътнотранспортното произшествие на мястото на случая трафикът е бил усложнен. В момента придвижването се реализира без усложнения.
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР