е започнало с първо действие на разследването – разпит на

...
е започнало с първо действие на разследването – разпит на
Коментари Харесай

Разследват отвличане на мъж в Габрово

е почнало с първо деяние на следствието – разпит на очевидец и се води за закононарушение по член 142, алинея 1 от Наказателен кодекс за това, че на 26.04.2026 година към 15:30 часа в региона на магазин на ул. „ Н. Войновски “ в гр. Габрово е похитен 47-годишен мъж .

Неотложните следствени дейности са осъществени от екип на Районно ръководство на МВР-Габрово. След извършени разпити на свидетели-очевидци е открито, че действието е предизвикано от персонални подбуди . Около 20 минути след приемане на сигнала полицейските чиновници намерили потърпевшия в покрайнините на града и го отвели за разпит.

Предстои определяне самоличността на причинителите посредством осъществяване на разпознавания. За изясняване на претекстовете за осъществяване на закононарушението следва назначение на видео-техническа експертиза на приобщените по делото записи , както и техническа експертиза на конфискуваните като материални доказателства мобилни телефони.

Действията по следствието не престават под управлението на Окръжна прокуратура-Габрово .

Присъединете се към нашия 

Куче лидер придружи нов народен представител в 52-рото Народно събрание

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР