Самоуби се дядото на младежа, който се вряза в къща в Дупница
Дядото на издъхналия при жестоката злополука в Дупница Ивайло е мъжът, който беше открит мъртъв във водите на язовир „ Дяково “. Тялото на 72- годишния мъж беше намерено на 20 юни в язовира в землището на с. Кременик. След случая от пресцентъра на полицията осведомиха, че изпратената на място дежурна полицейска група не е разкрила следи от принуждение.
Съкварталци на фамилията от кв. „ Ценеви “, където е израснал починалият при злополуката Ивайло, не може да повярват на нещастието, сполетяла фамилията. Починалият мъж е дядо по майчина линия на момчето. Хората описват, че дядото е обожавал внука си и му помагал с каквото може. Често споделял, че младежът е неговата огромна горделивост и предричал, че му следва огромно бъдеще, защото е първенец и доста кадърен. След злополуката при започване на юни индивидът бил безусловно унищожен.
Припомняме, че момчето почина на място, откакто с джип се удари челно в къща на улица „ Патриарх Евтимий “. Инцидентът раздруса цяла Дупница. Заради нещастието Общинският съвет се събра на изключително съвещание. Целта беше да се набележат ограничения за повишение на пътната сигурност, предвид на валящите сигнали за безрасъдно шофиране. След над 2 часа диспути беше взето решение да се закупят нови видеокамери, подсигуряващи опцията да се снимат регистрационните номера на нарушителите.
Съкварталци на фамилията от кв. „ Ценеви “, където е израснал починалият при злополуката Ивайло, не може да повярват на нещастието, сполетяла фамилията. Починалият мъж е дядо по майчина линия на момчето. Хората описват, че дядото е обожавал внука си и му помагал с каквото може. Често споделял, че младежът е неговата огромна горделивост и предричал, че му следва огромно бъдеще, защото е първенец и доста кадърен. След злополуката при започване на юни индивидът бил безусловно унищожен.
Припомняме, че момчето почина на място, откакто с джип се удари челно в къща на улица „ Патриарх Евтимий “. Инцидентът раздруса цяла Дупница. Заради нещастието Общинският съвет се събра на изключително съвещание. Целта беше да се набележат ограничения за повишение на пътната сигурност, предвид на валящите сигнали за безрасъдно шофиране. След над 2 часа диспути беше взето решение да се закупят нови видеокамери, подсигуряващи опцията да се снимат регистрационните номера на нарушителите.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




