Движението в тръбата за Кулата на тунел Люлин на автомагистрала

...
Движението в тръбата за Кулата на тунел Люлин на автомагистрала
Коментари Харесай

Ограничава се движението в една от тръбите на тунел "Люлин" на автомагистрала "Струма" за почистване и боядисване

Движението в тръбата за Кулата на тунел " Люлин " на автомагистрала " Струма " краткотрайно ще се лимитира през днешния ден и на следващия ден, 21 и 22 август, през нощта за разчистване и боядисване. Това оповестиха от Агенция " Пътна инфраструктура " (АПИ).
 
От 22:00 ч. през днешния ден до 6:00 ч. на 22 август, петък, ще бъде спряно прекосяването за разчистване на стените на оборудването и пътната настилка. През нощта на 22 август от 22:00 ч. до 6:00 ч. на 23 август, събота, в същата тунелна тръба придвижването още веднъж ще бъде лимитирано за боядисване на стените на оборудването. Пътуващите към Кулата ще минават в двете посоки в тръбата за София на тунел " Люлин ".
 
От АПИ молят водачите да съблюдават прецизно поставената пътна сигнализация и да карат деликатно, спазвайки отдалеченост. Да се движат със съобразена скорост и да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
 
До 22 август ще се правят действия по възстановяване на отводняването в сектора от автомагистрала " Струма " сред 10-и и 37-и километър на територията на област Перник, осведомиха от АПИ.
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР