Британска двойка, за която се страхуват, че са убити в Швеция, са били „модели за подражание“ – както приятел разкрива „най-голямата скръб“
Две тела бяха открити в изгоряла кола в шведския град Малмьо в неделя следобяд, със страхове, че може да са английската двойка.
" И двамата бяха доста известни, в действителност помагаха при набирането на пари за щедрост и разнообразни дела ", сподели другар пред Sky News.
Изображение: Изгорялата кола. Снимка: TV4Г-н Абдулразак се е оженил през последните няколко месеца, до момента в който господин Сифуентес е имал брачна половинка и две деца на осем и три години, съгласно приятеля.
Двойката са били бизнес сътрудници в това, което приятелят разказва като „ тяхната мечтана работа “, оповестява, че е туристическата компания Empire Holidays.
„ Във вторник сутринта чух по радиото, че двама британци са открити в изгоряла кола и че полицията е разследвайки го ", сподели приятелят.
" Не съм мислил нищо за това, само че по-късно да науча, че са ми другари, е нещо друго. "
" Просто се помирих Смятам, че това по какъв начин са умряли е най-трудната част, " добави той.
" Семействата им са изправени пред най-го...
Прочетете целия текст »




