Две деца от Ловеч са с наранявания след инцидент с електрическа тротинетка
Две деца от Ловеч са с пострадвания след случай с електрическа тротинетка, съобщrиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи.
Случаят е от към 00:30 ч. тази нощ. Момче на 16 години управлявало транспортното средство по тротоар на бул. „ Мизия “, само че изгубило надзор над тротинетката и паднало на асфалта дружно със 17-годишната си спътничка. Двамата са с разкъсно-контузни рани и охлузвания, прегледани са в болница, след което са освободени.
Пробата за алкохол на момчето е негативна. Съставен му е акт за нарушаване на Закона за придвижване по пътищата.
В София преди дни – момче на 12 години и 14-годишно момиче.
Случаят е от към 00:30 ч. тази нощ. Момче на 16 години управлявало транспортното средство по тротоар на бул. „ Мизия “, само че изгубило надзор над тротинетката и паднало на асфалта дружно със 17-годишната си спътничка. Двамата са с разкъсно-контузни рани и охлузвания, прегледани са в болница, след което са освободени.
Пробата за алкохол на момчето е негативна. Съставен му е акт за нарушаване на Закона за придвижване по пътищата.
В София преди дни – момче на 12 години и 14-годишно момиче.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




