Двама полицаи сгащиха Марио да нарушава закона за превозните средства.

...
Двама полицаи сгащиха Марио да нарушава закона за превозните средства.
Коментари Харесай

Полицаи сгащиха големия победител от „Биг Брадър”в нарушение

Двама служители на реда сгащиха Марио да нарушава закона за транспортните средства. Скоро финалистът бе хванат да паркира първокласното си возило (което получи като премия в „ Биг Брадър ”) пред салона си на пъпа на София. Надявайки се, че няма кой да го обезпокои за нарушаването, Само, че блестящо жълтият цвят на колата притегли вниманието на двама чиновници на закона. Които незабавно глобиха нарушителя с фиш за 20 лв..

В този миг спрелият Марио бързо се появи на открито и стартира да се оправдава, че е спрял единствено за малко. Това обаче не се отрази на решението на служителите на реда да му напишат фиша за санкцията. Не стана ясно дали са разпознали последната звезда на Брадъра. Но полицейският екип останаха непреклонни и не му простиха прегрешението и демонстрираха, че за тях всички са равни пред закона.

Според очевидци на случката бръснарят на звездите се ядосал. Въпреки, че съгласно изказванията все едно бълха го ухапала. Той към този момент е горделив притежател на 100 бона в сметката си и няма проблем да си заплати минималната санкция.

Други са на мнение, че май се е отказал от първичното си мнение да даде премията за щедрост. Марио самичък избрал цвета на баровското си возило и очевидно парите и колата се отразили добре на самочувствието на най-съжалявания от публиката на шоуто, които му присъдиха огромната премия на „ Биг Брадър ”.

Автор:България през днешния ден

Източник: kliuki.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР