Двама души загинаха след челен удар между автобус, превозващ работници,

...
Двама души загинаха след челен удар между автобус, превозващ работници,
Коментари Харесай

Двама загинали след челен сблъсък между джип и автобус |

Двама души починаха след преден удар сред рейс, пренасящ служащи, и джип. Инцидентът е станал при с. Литаково, Ботевградско.

Двамата млади мъже от джипа са починали на място. Трима са ранените от рейса и са закарани в Окръжна болница " Св. Анна " в София.

Тежко е положението на лидера на транспортното средство. Една от потърпевшите е жена с контузия на главата. Другите пасажери от автобуса са прегледани на място.

По първична информация най-вероятно джипът е изпреварвал. Автобусът е прибирал служащи след нощна промяна от заводите в Ботевград.

Временно придвижването по пътя Ботевград - Литаково е лимитирано заради злополуката, оповестиха от АПИ.

Шофьорите на МПС до 4.5 т да се движат с нараснало внимание и съобразена скорост по следния обходен маршрут: път I-1 - Люти дол - път III-161 - Ребърково и назад, приканват от АПИ. Обходният маршрут за МПС над 4.5 тона е: Ботевград - София - Нови Искър - Своге - Мездра и назад.
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР