Двама души са убити и 16 ранени при руски удар срещу Запорожие, съобщиха регионалните власти
Двама души са убити, а 16 - ранени, при съветски удар с планиращи бомби против Запорожие, заяви ръководителят на районната военна администрация Иван Федоров в Телеграм, представен от Укринформ.
“Починалите към този момент са двама и 16 са ранени - броят на жертвите и ранените вследствие на вражеската офанзива против Запорожие расте”, написа той.
Уточнява се, че е убита 53-годишна жена. Самоличността на втория погубен към момента се прецизира.
По-рано през днешния ден украинските управляващи оповестиха, че Русия е атакувала жилищни здания в Швеченкивския регион на Запорожие.
Една от бомбите е блъснала къща, в която е имало деца.
“Починалите към този момент са двама и 16 са ранени - броят на жертвите и ранените вследствие на вражеската офанзива против Запорожие расте”, написа той.
Уточнява се, че е убита 53-годишна жена. Самоличността на втория погубен към момента се прецизира.
По-рано през днешния ден украинските управляващи оповестиха, че Русия е атакувала жилищни здания в Швеченкивския регион на Запорожие.
Една от бомбите е блъснала къща, в която е имало деца.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




