Два трамвая се сблъскаха в Москва, има много ранени
Два трамвая все сблъскаха в Москва, като при случая има доста ранени, заяви Държавната автоинспекция на съветската столица, представена от Българска телеграфна агенция.
" Броят на потърпевшите се усили до 22, измежду които 5 деца ", сочат данните на ведомството.
Двата трамвая са се сблъскали сутринта на обходния път на Волоколамското шосе, откакто единият от тях е излязъл от релсите. По първични данни повода за случая е техническа нередовност.
Първоначално се съобщаваше за 18 потърпевши.
Главната дирекция на съветското вътрешно министерство Министерство на вътрешните работи посочи, че конфликтът е станал на улица " Водников ". Служители на съветската пътна полиция обясняват всички условия към случилото се.
" Броят на потърпевшите се усили до 22, измежду които 5 деца ", сочат данните на ведомството.
Двата трамвая са се сблъскали сутринта на обходния път на Волоколамското шосе, откакто единият от тях е излязъл от релсите. По първични данни повода за случая е техническа нередовност.
Първоначално се съобщаваше за 18 потърпевши.
Главната дирекция на съветското вътрешно министерство Министерство на вътрешните работи посочи, че конфликтът е станал на улица " Водников ". Служители на съветската пътна полиция обясняват всички условия към случилото се.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




