Два трамвая все сблъскаха в Москва, като при инцидента има

...
Два трамвая все сблъскаха в Москва, като при инцидента има
Коментари Харесай

Два трамвая се сблъскаха в Москва, има много ранени

Два трамвая все сблъскаха в Москва, като при случая има доста ранени, заяви Държавната автоинспекция на съветската столица, представена от Българска телеграфна агенция.

" Броят на потърпевшите се усили до 22, измежду които 5 деца ", сочат данните на ведомството.

Двата трамвая са се сблъскали сутринта на обходния път на Волоколамското шосе, откакто единият от тях е излязъл от релсите. По първични данни повода за случая е техническа нередовност.

Първоначално се съобщаваше за 18 потърпевши. 

Главната дирекция на съветското вътрешно министерство Министерство на вътрешните работи посочи, че конфликтът е станал на улица " Водников ". Служители на съветската пътна полиция обясняват всички условия към случилото се.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР