Дунав (Русе) прекъсна негативната си серия и най-после успя да

...

Дунав най-накрая победи след 1:0 над Струмска слава

Дунав (Русе) прекъсна отрицателната си серия и най-сетне съумя да победи, откакто се наложи с минималното 1:0 над Струмска популярност в дуел от 14-ия кръг на Втора лига. " Драконите " бяха в серия от 3 следващи мача без победа, като за последно надиграха Марица преди тъкмо месец. Единственото попадение вкара Иван Колев в 39-ата минута.

С този триумф русенци се подреждат на 7-ото място с актив от 20 точки, на 7 от третата позиция, която дава право на бараж за елита. Струмска популярност от своя страна е осми със същия брой точки. По същото време в Габрово локалният отбор на Янтра позволи проваляне със същия резултат 0:1 , от дубъла на ЦСКА 1948. На " Христо Ботев ", единственото попадение беше осъществено от Зинга седем минути преди края на срещата. Загубата е пета за момчетата на Вили Вуцов, които са към този момент шести в подреждането, а столичани са към този момент десети с 19 точки.
Източник: novsport.com