Дунав Русе надви с 2:0 Спартак Плевен в поредната си

...

Драконите опариха два пъти Спартак Плевен

Дунав Русе надделя с 2:0 Спартак Плевен в следващата си контрола преди началото на сезона в Североизточната Трета лига.

„ Драконите “ изиграха нов мощен мач, този път и във фаза отбрана, като не позволиха през нито един миг в мача да стане по-напечено пред вратаря Винченцо Ангелов.

Попаденията паднаха през първата част, като русенци поведоха посредством Атанас Стамболов, а Симеон Иванов оформи крайното 2:0.

Дунав имаше опция да направи резултата типичен, но гредата раздели Симеон Иванов от ново попадение. Именно страничните стълбове бяха правилен приятел на стража на гостите Валентин Галев след почивката, като Диян Димов и Дани Бонев уцелиха напречния дирек.

В друга инспекция, играна по-рано денем на помощния терен към клубната база, юношите от Дунав U17 се постановиха безапелационно над състава на Локомотив Русе с 4:1 (2:0).

Голмайстори: Теодор Димитров, Кристиян Господинов, Ашли Шермин и Кристиян Кирилов
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `