Дублиращият тим на ЦСКА завърши 1:1 с Балкан (Ботевград) в

...

Дублиращият тим на ЦСКА пропусна да победи Балкан в контрола

Дублиращият отбор на ЦСКА приключи 1:1 с Балкан (Ботевград) в контрола, играна в град Тетевен.

Момчетата на Стамен Белчев обаче могат да съжаляват за изпуснатия триумф, защото надиграха противника си, а пред противниковата врата не съумяха да отбележат в още 5 преференциални обстановки.

Георги Чорбаджийски откри резултата в 25-та минута със мощен удар отвън наказателното поле, завършвайки хубава композиция сред Виктор Атанасов и Павел Жабов. До почивката таранът Жабов можеше да вкара хеттрик, само че не съумя да преодолее стража на гостите.

В 50-та минута Чорбаджийски пропусна самичък против вратаря, а малко по-късно противникът се възползва от неточност в защитата и изравни. В края на срещата младите армейци можеха да се поздравят със заслужена победа, само че Алесандро Николов от зоната на точката за осъществяване на дузпа не съумя да порази мрежата.

С инспекцията завърши едноседмичния лагер на отбора в Тетевен. Играчите ще получат два дни отмора и във вторник ще възобновят занимания, а идната събота ще създадат спаринг с Оборище.
Източник: novinata.bg