Дублиращият отбор на Етър отстъпи с 1:4 като гост на

...

Дунав наниза четири гола на дубъла на Етър

Дублиращият тим на Етър отстъпи с 1:4 като посетител на Дунав в контрола. Младите очаквания на „ виолетовите” играха добре, имаха своите положения в оспорвания мач и не заслужаваха загуба с подобен резултат.

Етърци започнаха доста добре мача, Калоян Митев насочи прекрасен удар, а Байдаков стреля над гредата.

Домакините обаче поведоха в 22-ата минута, когато Александър Кирилов овладя топката, мина през двама бранители и с удар около плонжа на вратаря откри.

Шест минути по-късно след центриране отдясно Василен Марков от близко удвои резултата за русенци.

Етър можеше да понижи в 43-ата минута, когато след прекрасен изстрел на Христо Марков от директен свободен удар топката се отби от гредата на домакините.

В самия завършек на полувремето след ново центриране отдясно Александър Кирилов прати топката в мрежата, само че макар че търновци претендираха за нарушаване в офанзива, голът бе зачетен.

Втората част стартира с нов гол за Дунав, откакто нападател бе затиснат в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Джон Хасан от бялата точка вкара за 4:0.

В 66-ата минута реферът отсъди дузпа и за Етър, откакто Димитър Байдаков бе съборен в пеналта. Самият Байдаков с техничен удар оформи крайното 4:1.

function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `