Дублиращият отбор на Ботев загуби с 0:2 от Созопол в

...

Дубълът на Ботев загуби от Созопол в контрол

Дублиращият тим на Ботев загуби с 0:2 от Созопол в контролна среща. Двубоят се игра на стадион " Загорец " в Нова Загора.

Домакините се бяха постарали да дават доста положителни условия за игра и макар проливния дъжд в минутите преди мача теренът бе подготвен за дуела.

Мачът бе всекидневен дебют за Артур Ованесян отпред на " канарчетата ". Наставникът употребява два изцяло разнообразни състава в двете полувремена, като единствено вратарят Панев бе на терена през всичките 90 минути.

Двата отбора направиха прелестен за наблюдение конфликт. През първата част головите положения летяха едно след друго, а сините вкараха в 39-ата минута от фаул.

Второто полувреме започва с ранен гол за Созопол и пропусната дузпа за " канарчетата ". След бурното начало последваха минути без положения за гол.

В самия завършек на срещата двата отбора си размениха нова порция обстановки, само че до нов гол не се стигна.
Източник: trafficnews.bg