Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) победи с 4:2 тима на

...

Дубълът на Ботев се справи със Созопол

Дублиращият тим на Ботев (Пловдив) победи с 4:2 отбора на Созопол. Срещата от 17-ия кръг на Югоизточната Трета Лига се игра на Футболен комплекс „ Никола Щерев – Старика “ в Пловдив.
Прочетете още
Силно начало на гостите ги изведе напред в резултата, само че два бързи гола на Емил Найденов обърнаха развоя на дуела и Ботев поведе на Созопол след по-малко от 10 минути игра.

В 25-тата минута, 16-годишния нападател на „ канарчетата “ оформи своя хеттрик в дуела.

През втората част и двата отбора продължиха борбата на терена. Иво Казаков означи хубав гол откакто излъга защитник на Созопол и прати топката във вратата за 4:1. До края на срещата, гостите съумяха да върнат едно попадение, само че това не бе задоволително за крайния резултат – Ботев II 4:2 Созопол.

В идващия кръг „ жълто-черните “ излизат в „ Битката за Тракия “ при дублиращите тимове на Ботев и Берое. Срещата от 18-ия кръг е на 18.11 (събота) от 14:30ч. в Стара Загора.

Дубълът на Ботев е на 13-то място с 19 точки, а Созопол е 11-ти с 24 точки.

Ботев 2:  Стефан Смъркалев, Георги Кущинаров, Костадин Татаров, Димитър Папазов, Станислав Работов, Габриел Златанов, Добромир Павлов, Емил Найденов, Никола Гелин, Иво Казаков, Велиян Видолов

Созопол:  Петър Рахнев, Диян Молдованов, Тодор Петков, Станислав Митов, Даниел Иванов, Антон Узунов, Галин Димов, Христомир Иванов, Даниел Андреев, Джоб Окпанач, Борислав Трендафилов
Източник: trafficnews.bg