Дублиращият отбор на Ботев изпусна Локомотив /Дряново/ и мачът от

...

Дублиращият тим на Ботев /Враца/ стигна само до 1:1 с Локомотив /Дряново/

Дублиращият тим на " Ботев " изпусна " Локомотив " /Дряново/ и мачът от Северозападната Трета лига приключи 1:1.
Гостите първи вкараха гол в 27-ата минута, за който оказа помощ и мощния вятър във Враца.
В 34-ата минута Красимир Русинов влезе в наказателното поле, преодоля няколко противника и пусна топката в долния десен ъгъл.
Още в 15-ата минута гостите останаха с човек по-малко, откакто вратарят Кристиан Пенчев бе изпъден. Малко преди почивката Цветомир Параскевов също получи пряк червен картон и двата тима доиграха мача с по 10 индивида.
През първата част Пламен Спасов пропусна на празна врата. Малко по-късно Митко Панов изведе Радослав Захариев самичък против вратаря, само че и той пропусна.
През втората част Митко Панов с глава изпрати топката над вратата. След това Радослав Захариев също пропусна две положения, откакто два пъти се озова самичък против вратаря, само че стреля в навън.

" Ботев " II: Любомир Василев, Петър Кепов, Цветомир Параскевов, Пламен Петров, Красимир Русинов (65 – Георги Георгиев), Пламен Спасов, Николай Стефанов (65 – Самуил Йолов), Красимир Тодоров, Ивайло Дудушки (75 – Валентин Валентинов), Радослав Захариев, Митко Панов
Източник: bulnews.bg