Дублеят на Оли Уоткинс помогна на Астън Вила да победи

...

Оли Уоткинс изведе Астън Вила до победа във Фулъм

Дублеят на Оли Уоткинс оказа помощ на Астън Вила да победи с 2-1 над енергичния Фулъм на Крейвън Котидж.

Нападателят взе своята Висша лига доближи 12 за сезона и беше основателят на разликата за хората на Унай Емери в западен Лондон.

Родриго Мунис от Фулъм вкара четвъртия си гол в три мача, само че Вила се вкопчи през второто полувреме, с цел да завоюва и трите точки.

Вила насочи ранен сигнален удар, когато голът на Уоткинс бе записан като засада. Джон Макгин пропусна нападателя, само че линейният арбитър го реши, че се е движил прекомерно рано, защото Фулъм избегна ранно изплашване.

Мунис стартира над засегнатия от заболяването Армандо Броя начело и бразилецът изглеждаше да продължи богатата си вена на форма, навлизайки в края на централната топка на Андреас Перейра, преди да стреля с изпитание над гредата.

След като Фулъм означи гол от лична засада, отсъдена от стандарт, Вила наказа серия от неточности и взе води.

Обикновено надеждният Антони Робинсън имаше мом...