Дубълът на сдаде лидерската позиция в Северозападната Трета лига след

...

Левски препъна Ботев II

Дубълът на сдаде лидерската позиция в Северозападната Трета лига след 1:1 като посетител на едноименния отбор на град в мач от осмия кръг на шампионата. Врачани започнаха по-активно, владееха повече топката и използваха всяка опция да завладяват вратата на противника. Домакините пък заложиха на по-затворена игра и се справяха ловко с набезите на противника. Не съумяха единствено един път, в 32-ата минута, когато след центриране от фаул с глава насочи топката в мрежата им. След почивката играта се изравни. Гостите имаха няколко благоприятни условия да вкарат втори гол, само че Виктор Василев, Ремзи Неджип и влезлият като запаса Кирил Кръстев ги пропиляха. Пред вратата им обаче също имаше рискови моменти. В 55-ата минута Кристиан Валентинов Иванов шутира от 30 метра и топката се отби в гредата. Десетина минути преди края резервата Джанко Танев надскочи всички и осъществя с глава за окончателното 1:1.

Стартови сформира:

Левски: 1., 21. Цветослав Игнатов, 20. Цветомир Димитров, 18. Кристиян Бориславов Иванов, 4. Кристиан Валентинов Иванов, 70. Теодор Михайлов, 6. Иван Филипов, 7. Благовест Ленков, 10.Евгени Систов (капитан), 22. Траян Димитров, 25. Младен Младенов.

Треньор – Дочко Дочев

Ботев II Враца – 34., 23. Радослав Георгиев, 11. Виктор Василев, 14. Ивайло Маринов, 21. Ивайло Кунчев (капитан), 16. Камен Каменов, 3. Любослав Петров, 71. Любослав Младенов, 30. Мирослав Маринов, 19. Ремзи Неджип, 4. Цветко Иванов.

Треньор – Любен Любенов Северозападна Трета лига 8 кръг, неделя 27 септември  Левски 2007 (Левски) 1:1краен резулат  Ботев (Враца) ІІ