Дубълът на Черно море направи трето поредно реми в Североизточна

...

Дубълът на Черно море направи трето поредно реми

Дубълът на Черно море направи трето следващо реми в Североизточна Трета лига. „ Моряците “ приключиха 1:1 с Локомотив Русе в мач от 19-ия кръг на шампионата, игран на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост, оповестява формалният уебсайт на клуба.

След нулево първо полувреме, гостите съумяха да открият резултата при започване на втората част след груба неточност на Денис Корсо. Малко по-късно Кристо Яначков опита да отиграе топката със задна ножица, само че уцели в главата футболист на гостите и получи пряк червен картон.

Въпреки че останаха с човек по-малко варненци сътвориха много обстановки за гол, само че не съумяха да ги осъществят. Така се стигна в продълженията на срещата, когато след центриране от корнер и последвало безредие Георги Венциславов изравни – 1:1.

След този кръг „ моряците “ остават на втора позиция в класирането с актив от 35 точки, с колкото е и третия Фратрия, само че с по-лоши индикатори. Лидер е отборът на Лудогорец с 39 точки.

В идващия кръг Черно море гостува на Бенковски Исперих.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Петър Маринов, Константин Грахльов, Берк Бейхан, Денис Корсо, Борис Стойков, Пламен Аршев, Радослав Петров, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Кристо Яначков (Георги Ненов, Георги Пасков, Мартин Банев, Кристиян Иванов, Георги Венциславов, Димитър Ковачев, Александър Киров, Димитър Павлу, Даниел Георгиев).
Източник: petel.bg