Дреновец и завършиха 1:1 в мач от 19-ия кръг на

Дреновец и завършиха 1:1 в мач от 19-ия кръг на ...

Дреновец измъкна точка в края срещу Партизан

Дреновец и завършиха 1:1 в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Получи се равностоен двубой. През първото полувреме домакините можеха да вземат преднина в резултата. Стражът на тима от Червен бряг Веселин Ганчев обаче спаси опасен удар от фаул на Ангел Каишев. После най-дейният в атаката на Дреновец – Ивайло Андреев подаде топката по голлинията, но никой от съотборниците му не я чукна в мрежата. До почивката гостите не застрашиха нито веднъж . Те излязоха за втората част без контузения Дилян Димитров. В 70-ата минута обаче Христо Димов бе най-добре пласиран при изпълнение на корнер и вкара – 0:1. После Александър Александров пропусна да удвои. Накрая Александър Кирилов свали топката с гърди на дузпата, откъдето Александър Веселинов шутира неспасяемо за окончателното 1:1.

Стартови състави:

Дреновец – 1. Юлиян Весков, 2. , 18. Александър Кирилов, 14. , 13. Калоян Цветков (капитан), 16. Янек Кирилов, 7. Георги Стоянов, 6. , 4. Ангел Каишев, 20. Ивайло Андреев, 9. Александър Веселинов.

Треньор – Александър Петров

Партизан – 12. Веселин Ганчев, 23. Петьо Петков, 16. Галин Великов (капитан), 20. Дилян Димитров, 7. Калоян Тодоров, 11. Любомир Иванов, 6. Тихомир Дамянов, 8. , 10. Христо Димов, 15. Ангел Русев, 5. Петьо Славчев.

Играещ треньор – Любомир Иванов Северозападна Трета лига 19 кръг, неделя 28 февруари Дреновец 1:1краен резулат Партизан (Червен бряг)