Дреновец и завършиха 1:1 в мач от 19-ия кръг на

...

Дреновец измъкна точка в края срещу Партизан

Дреновец и приключиха 1:1 в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Получи се равносилен дуел. През първото полувреме домакините можеха да вземат преднина в резултата. Стражът на отбора от Червен бряг Веселин Ганчев обаче избави рисков удар от фаул на Ангел Каишев. После най-дейният в офанзивата на Дреновец – Ивайло Андреев подаде топката по голлинията, само че никой от съотборниците му не я чукна в мрежата. До почивката гостите не заплашиха нито един път. Те излязоха за втората част без контузения Дилян Димитров. В 70-ата минута обаче Христо Димов бе най-добре пласиран при осъществяване на корнер и вкара – 0:1. После Александър Александров пропусна да удвои. Накрая Александър Кирилов смъкна топката с гърди на дузпата, откъдето Александър Веселинов шутира неспасяемо за окончателното 1:1.

Стартови сформира:

Дреновец – 1. Юлиян Весков, 2., 18. Александър Кирилов, 14., 13. Калоян Цветков (капитан), 16. Янек Кирилов, 7. Георги Стоянов, 6., 4. Ангел Каишев, 20. Ивайло Андреев, 9. Александър Веселинов.

Треньор – Александър Петров

Партизан – 12. Веселин Ганчев, 23. Петьо Петков, 16. Галин Великов (капитан), 20. Дилян Димитров, 7. Калоян Тодоров, 11. Любомир Иванов, 6. Тихомир Дамянов, 8., 10. Христо Димов, 15. Ангел Русев, 5. Петьо Славчев.

Играещ треньор – Любомир Иванов Северозападна Трета лига 19 кръг, неделя 28 февруари  Дреновец 1:1краен резулат  Партизан (Червен бряг)