ДПС предлага временна парламентарна комисия, която да обсъди нуждата от

...
ДПС предлага временна парламентарна комисия, която да обсъди нуждата от
Коментари Харесай

ДПС иска комисия в НС да обсъди реформа в здравеопазването

Движение за права и свободи предлага краткотрайна парламентарна комисия, която да разиска потребността от промяна в опазването на здравето . Това разгласи от трибуната на Народно събрание националният представител Джевдет Чакъров по време на парламентарния надзор.

Той сложи въпрос към новия министър на опазването на здравето Христо Хинков за заплащането на медиците. Чакъров напомни, че неведнъж партията е изтъквала нуждата да се реализира в здравния бранш промяна.

Затова тематиката за основаване на краткотрайна комисия в законодателния орган ще бъде сложена на дневния ред и на останалите партии. Тази комисия ще би трябвало да разиска и със съсловните организации потребността от промени в здравния бранш.

Здравният министър Христо Хинков изрази подготвеност Министерство на здравеопазването да взе участие в полемиките .
 Меджидиев, удовлетворен от свършеното, с неспокойствие се връща при пациентите
Меджидиев, удовлетворен от свършеното, с неспокойствие се връща при пациентите

Служебният здравен министър е доста е благополучен, че ще има постоянен кабинет
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР